Екскурсійне обслуговування

Наша фірма Luckybus надає одну з найбільш популярних послуг – автобуси для екскурсій по Україні. Наш автопарк пропонує мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter; Автобуси: Mercedes; Man; IVECO, Scania Irizar та ін. Наша компанія з комфортом доставити вас до будь-якого визначеного місця в Києві і по всій Україні!

Менеджери компанії нададуть консультацію, узгодять дату, конкретне місце/час, куди і коли повинен бути поданий автобус, оформлять попередньо бронювання, завдяки чому ви можете абсолютно не турбуватися про подачі транспорту в потрібний час і потрібне місце.

Автобуси нашого автопарку відповідають загальноприйнятим нормам безпеки. Ваша поїздка буде приємною, оскільки у автобусів компанії комфортабельні салони та обладнання для всіляких зручностей пасажирів. Одними з головних переваг автобусні екскурсії – можливість змінювати маршрут поїздки по необхідності, гнучко курсувати по місту, під’їжджаючи до історичних і культурних пам’яток ближче. При цьому туристи можуть побачити більшу кількість пам’яток і отримати масу вражень.