Шановні клієнти!!!

Ласкаво просимо в транспортну компанію » Luckybus. Наша компанія на ринку України більше 8 років надає послуги в сфері пасажирських перевезень. Ми пропонуємо оренду автобуса з водієм для нерегулярних перевезень по Києву та Україні. Вам надана можливість замовити автобуси комплектацій на 16-20, 30, 40-75 чоловік, будь-якого класу, наш автопарк досить великий і різноманітний. Пасажирські перевезення по Києву замовляють туристичні компанії (для екскурсійного обслуговування), підприємства для розвезення персоналу, організатори весіль, корпоративів, групи людей яким потрібно дістатися з пункту А в пункт Б. Активно співпрацюємо з усіма категоріями клієнтів – як приватними, так і корпоративними.

Компанія «Luckybus» постійно розвивається і вдосконалюється. У нас розумні ціни, кваліфікований сервіс і професіонали. Наші менеджери охоче нададуть консультацію в такому питанні як Оренда автобусів: узгодять дату, конкретне місце / час, куди і коли повинна бути подана машина, що гарантує максимально комфортні умови.

Оплатити послуги можна будь-яким зручним способом: як готівкою, так за безготівковим розрахунком. Ми робить все можливе, щоб ціни на оренду мікроавтобусів і автобусів були доступні, але ні в якому разі не за рахунок якості надаваних послуг з автобусних пасажирських перевезень. Метою нашої компанії є бездоганна організація автобусних перевезень, кваліфіковане надання послуг і ідеальний комфорт для пасажирів, починаючи з моменту прийняття замовлення. Оптимально підібраний маршрут, справний і надійний транспорт, професійні водії зі стажем і досвідом пасажирських автобусних перевезень, комфорт на належному рівні – все це Ви отримаєте, звернувшись в «Luckybus». Будемо раді бачити Вас в якості наших клієнтів!