Обслуговування корпоративних і приватних заходів (весілля, ювілеї, дні народження)

Наша фірма Luckybus надасть комфортний автобус для обслуговування весілля, ювілею, дня народження, швидко доставить гостей в призначене місце. Наш автопарк пропонує мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter; Автобуси: Mercedes; Man; IVECO, Scania Irizar та ін менеджери компанії нададуть консультацію, узгодять дату, конкретне місце/час, куди і коли повинен бути поданий автобус, оформлять попереднього бронювання, завдяки чому ви можете абсолютно не турбуватися про подачі транспорту в потрібний час і потрібне місце.

Водії мають великий досвід роботи на таких заходах, тому їм можна довіряти. Вони не підведуть вас якістю і майстерністю виконуваних завдань. Цей вид транспорту часто вибирають наші клієнти на сімейні свята, оскільки він може замінити кілька машин. Трансфер на сімейне свято – це вигідна за ціновою політикою пропозиція.

Сьогодні послуга оренди транспортних засобів на корпоративні та приватні заходи користується величезним попитом. Це пов’язано з тим, що люди не хочуть переплачувати кошти за гідне проведення торжества. Найголовніше, що і молодята, родичі, гості залишаться задоволені і будуть щасливі.